Een geslaagd PK aflossingen met 4x goud !

Een zonovergoten Duffel gisteren voor de PK Aflossingen, en dat was maar goed ook want reeds vanaf 9u dienden de eerste atleetjes en trainers aanwezig te zijn.
In de voormiddag was het aan de jeugd, zij behaalden geen medailles maar ze hadden veel plezier, en dat is nog steeds het belangrijkst !
Toch mogen weer enkele prestaties worden bijgeschreven in de top 10 aller tijden, zo komt de ploeg benjamins meisjes op de 3e plaats aller tijden, en dit zowel op de 4x60 als op de 3x600m !
Bij de pupillen meisjes komt de 4x60m-ploeg op de 9e plaats, op de 3x600m wordt dit zelfs een 4e plaats ! De pupillen jongens moesten niet veel onderdoen met een 9e plaats op de 3x600m.
Ook de miniemen jongens vinden hun naam binnenkort terug in onze ranglijsten, de 4x80m-jongens komen op een 7e plaats, de 2 teams op de 3x600m op een respectievelijke 7e en 9e plaats !
In de namiddag was het dan aan de categorieën vanaf cadet.
Onze spurtdames Rosanne, Karen, Evelyne en Emma namen deel aan zowel de 4x100 als de 4x200m. In de 4x100m kwamen ze tot 53.80, in de 4x200 strandden ze met 1:57.27 op een zucht van het clubrecord !
Wat dan nog volgde was enkel goud dat blonk.
De dames scholieren met Sara, Kaat, Roos en Charlotte werden overtuigend provinciaal kampioen in de 4x800m, met 10:20.66 verpulverden ze het clubrecord dat vorig jaar op de tabellen werd gezet met 2 minuten !
Nadien was het de beurt aan de gemixte AC-ploeg met Ine, Laurien, Margot en Janne. Enkel in het begin hadden ze nog enige tegenstand van DUFF en KAPE, maar aan de meet was de voorsprong gegroeid tot meer dan 200m ! Opnieuw goud dus, hun tijd van 10:04.37 is goed voor een 4e plaats aller tijden.
Tot slot de masters heren die zowel aan de 4x400m als de 4x200m deelnamen. Niet evident want tussen beide proeven zat slechts een goed half uur !
In de 4x400m nam Jacky een blitzstart, waardoor de andere mannen Wim, Tom en Rob enigzins controlerend konden lopen om de winst te pakken in 3:55.47
In de 4x200m was niet enkel de medaille een doel, maar ze wilden ook het clubrecord uit 1995 verbeteren. En de jongens slaagden in hun opzet, met 1:43.20 behaalden ze een 2e keer goud én een clubrecord !
Gefeliciteerd aan alle deelnemers !
Hier kan u alle uitslagen bekijken.

Alle ABES-deelnemers en hun prestaties op een rijtje :

BEN - 4x60 - Dames
Reeks: 1 (20 deelnemers)
4 2236 Thys Olivia 2008 ABES 41.82 (PR) -
4 1079 Van Elsen Hannelore 2009 ABES 41.82 (PR) -
4 1074 De Greef Nina 2009 ABES 41.82 (PR) -
4 1097 Winters Helena 2008 ABES 41.82 (PR) -
BEN - 3x600 - Dames
Reeks: 1 (45 deelnemers)
5 2236 Thys Olivia 2008 ABES 7:17.45 14,04
5 1079 Van Elsen Hannelore 2009 ABES 7:17.45 (PR) -
5 1097 Winters Helena 2008 ABES 7:17.45 (PR) -
PUP - 4x60 - Dames
Reeks: 1 (20 deelnemers)
2 5886 Van De Velde Noor 2006 ABES 38.27 (SR) 0,45
2 4073 Kegeleers Ninte 2006 ABES 38.27 0,88
2 4078 Wouters Sofie 2006 ABES 38.27 0,88
2 4076 Van Herck Lotta 2007 ABES 38.27 (PR) -2,64
PUP - 4x60 - Heren
Reeks: 4 (24 deelnemers)
6 1813 Luyts Nathan 2006 ABES 40.32 (PR) -
6 1696 Bleuzé Flor 2006 ABES 40.32 (PR) -
6 0371 De Greef Mats 2007 ABES 40.32 (PR) -4,03
6 1792 Berkmans Yoshi 2007 ABES 40.32 (PR) -
PUP - 3x600 - Dames
Reeks: 2 (30 deelnemers)
6 4076 Van Herck Lotta 2007 ABES 6:26.78 (PR) -
6 4073 Kegeleers Ninte 2006 ABES 6:26.78 17,99
6 4078 Wouters Sofie 2006 ABES 6:26.78 (PR) -
PUP - 3x600 - Heren
Reeks: 1 (33 deelnemers)
10 2294 Winters Kris 2006 ABES 6:55.25 (PR) -
10 1696 Bleuzé Flor 2006 ABES 6:55.25 (PR) -
10 0371 De Greef Mats 2007 ABES 6:55.25 (SR) 2,51
MIN - 4x80 - Heren
Reeks: 3 (20 deelnemers)
2 4919 Berkmans Taro 2004 ABES 43.76 (PR) -0,14
2 6254 De Cauwer Thijs 2004 ABES 43.76 (PR) -0,14
2 5120 De Vos Mats 2004 ABES 43.76 (PR) -5,00
2 6377 Agbonze Samuel 2004 ABES 43.76 (PR) -0,1427
MIN - 3x600 - Heren
Reeks: 1 (45 deelnemers)
8 4919 Berkmans Taro 2004 ABES 6:00.96 (PR) -
8 5978 Eyckmans Joppe 2005 ABES 6:00.96 (PR) -3,50
8 5121 Partoens Casper 2005 ABES 6:00.96 (PR) -
14 6254 De Cauwer Thijs 2004 ABES 6:16.85 (SR) 26,35
14 5894 Bleuzé Staf 2005 ABES 6:16.85 (PR) -
14 4920 Hendrix Flor 2004 ABES 6:16.85 (PR) -3,41
CAD/SCH - 4x800 - Dames
Reeks: 1 (16 deelnemers)
1 3110 Baetens Sara 2000 ABES 10:20.66 (PR) -30,07
1 3112 Vanhove Kaat 2001 ABES 10:20.66 (PR) -15,88
1 3111 Horrevorst Roos 2001 ABES 10:20.66 (PR) -15,88
1 3544 Vandenlindenloof Charlott 2000 ABES 10:20.66 (PR) -30,07
JUN/SEN/MAS - 4x100 - Dames
Reeks: 2 (24 deelnemers)
6 2033 Verbruggen Rosanne 1994 ABES 53.80 1,87
6 1935 De Prijck Karen 1993 ABES 53.80 1,50
6 1936 De Schryver Evelyne 1994 ABES 53.80 (PR) -0,02
6 3667 Marckx Emma 2001 ABES 53.80 (PR) -0,02
JUN/SEN/MAS - 4x200 - Dames
Reeks: 1 (24 deelnemers)
4 2033 Verbruggen Rosanne 1994 ABES 1:57.27 (SR) 11,28
4 1936 De Schryver Evelyne 1994 ABES 1:57.27 (SR) 0,97
4 3667 Marckx Emma 2001 ABES 1:57.27 (SR) 0,97
4 1935 De Prijck Karen 1993 ABES 1:57.27 (SR) 0,97
JUN/SEN/MAS - 4x200 - Heren
Reeks: 2 (8 deelnemers)
1 5919 Rondas Tom 1979 ABES 1:43.20 (PR) -
1 6142 Van Reeth Wim 1969 ABES 1:43.20 (PR) -
1 6433 Thys Rob 1978 ABES 1:43.20 (PR) -
1 5419 Banzadio Diakiese* 1976 ABES 1:43.20 (PR) -
JUN/SEN/MAS - 4x400 - Heren
Reeks: 1 (24 deelnemers)
5 6142 Van Reeth Wim 1969 ABES 3:55.47 9,13
5 6433 Thys Rob 1978 ABES 3:55.47 9,13
5 5919 Rondas Tom 1979 ABES 3:55.47 9,13
5 5419 Banzadio Diakiese* 1976 ABES 3:55.47 24,33
JUN/SEN/MAS - 4x800 - Dames
Reeks: 1 (16 deelnemers)
1 1608 Wouters Ine 1990 ABES 10:04.37 (SR) 25,5927
JUN/SEN/MAS - 4x800 - Dames
1 1608 Wouters Ine 1990 ABES 10:04.37 (SR) 25.59
1 0438 Bellens Laurien 1998 ABES 10:04.37 (PR) -4,31
1 1333 Bicker Janne 2002 ABES 10:04.37 (PR) -32,17
1 2034 Vandenlindenloof Margot 1996 ABES 10:04.37 (PR) -4,31

Afbeeldingen: 

Nieuwstype: